Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Villamosmérnök / Tüzeléstechnikai mérnök

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • magvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Felsőfokú (BSc) műszaki ismeretek: villamosmérnök, energetikai mérnök, tüzeléstechnikai mérnök
  • PLC programozási ismeretek, Siemens, Honeywell
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • 3 év releváns tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazás támogatás
  • Lakhatási támogatás

Feladatok:

  • Öntödei berendezések (Olvasztó-, öntőkemencék, hőkezelők, fűrészek) automatizálási folyamatainak felügyelete
  • PLC programozás
  • Számítógépes hálózatok menedzselése
  • Villamos-, automatizálási, informatikai fejlesztési projektek vezetése
  • A terület villamos dokumentációjának naprakészen tartása
  • Részvétel a karbantartási tervek összeállításában, megvalósításában
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás

Előnyök:

  • Tüzeléstechnikai és technológiai ismeretek
  • Metallurgiai ismeretek
  • Ipari kemence üzemeltetési és karbantartási ismeretek

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Mérnök
  • Mérnöki /műszaki állások: Villamosmérnök

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu