Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Karbantartó Mérnök

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Műszaki területen mérnöki végzettséget szereztél;
  • Minimum 2 év, termelővállalatnál szerzett karbantartó-, gyártó-, folyamatmérnöki tapasztalattal rendelkezel;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van.

Juttatások, ajánlat:

  • Karrier lehetőség;
  • Világszinten elismert szakemberekkel dolgozunk;
  • Világon egyedi és védett technológiák;
  • Csúcstechnológiájú berendezések;
  • Teljesítmény alapú, piacon kiemelkedő bérezés.

Pozíció területei:

  • Mérnöki /műszaki állások: Karbantartó mérnök
  • Mérnöki /műszaki állások: Mérnök

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint

Feladatok:

  • A munkakör fő célja a termelési területen üzemelő összes termelőberendezés vagy az azokat kiszolgáló műszaki rendszerek karbantartás jellegű műszaki fejlesztése a mindenkori műszaki megbízhatósági és költséghatékonysági célok érdekében;
  • Karbantartó csoport műszaki támogatása a rendelkezésre állási, költségmegtakarítási célok elérésének érdekében;
  • Költségcsökkentő / megbízhatóságnövelő műszaki projektek vezetése;
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal.

Előnyök:

  • Műszaki szakmai angol nyelvismeret;
  • TPM, PDM, egyéb karbantartási rendszeretek ismerete.

Kompetenciák:

  • Kezdeményezőkészség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Problémamegoldó szemlélet;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Egyéb információk:

  • Az AWPE, az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu