Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gyártómérnök - Megmunkálóterület - Új gyár

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Műszaki végzettségű mérnök vagy
  • Minimum 3 -5 év tapasztalatot szereztél
  • gyártás területén
  • CNC és robotos technológiák üzemeltetésében van gyakorlatod
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves teljesítmény jutalom
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

Egyéb információk:

  • Az AWPE, az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • Részvétel egy új gyár telepítésében, felépítésében és a termelés felfuttatásában
  • Ipar 4.0 alapú termelési rendszer üzemeltetése
  • Magasszinten automatizált gyártórendszerek üzemeltetése
  • Gyártási technológia folyamatos fejlesztése

Előnyök:

  • Projektek kivitelezésében, gyártósor telepítésben, termelés felfuttatásban, automatizálási projektekben vettél részt
  • Készség szinten használod a CAM, robotszimulációs programokat

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Mérnök
  • Mérnöki /műszaki állások: Gyártómérnök

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu