Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Vevői visszárukezelő, Területfelelős

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Legalább műszaki szakmunkás végzettség.
  • 1-3 év termelő területen szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes ismeret (Word, Outlook, Excel).
  • Önálló munkavégzés.
  • Targoncavezetői engedély.

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Kereskedelem
  • Gyártás / Termelés: Minőségügyi Támogató

Feladatok:

  • Reklamált termékek regisztrációja, vizsgálata, értékelése.
  • A Warranty Center adminisztrátorral történő folyamatos kapcsolattartás.
  • Jelentések készítése.
  • Termékek vevői igény szerint történő előkészítése.
  • Belső anyagmozgatás.
  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés.
  • Negyedéves teljesítményjutalom.
  • Cafeteria csomag.
  • Önkéntes nyugdíjpénztár.
  • Hiányzásmentes jutalom.
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag.
  • Munkábajárás támogatása.
  • Kulturális és egészségmegőrző programok.

Egyéb információk:

  • A Keréktermék gyár autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kerekeket.
  • Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu