Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gépészeti karbantartó

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet hoz?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Gépészeti szakmunkás, szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több év termelésben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos műszak (6+2) vállalása

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Támogató, segítőkész munkatársi kapcsolatokat
  • Betanulási programmal segítjük a beilleszkedésed
  • A törvényi előírásnál magasabb műszakpótlékokat
  • 13. havi fizetést
  • Karácsonyi juttatást
  • Cafeteria csomagot
  • Éves / negyedéves prémiumot
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Utazástámogatást

Egyéb információk:

  • Az Arconic-Köfém Kft. Hengermű - Öntöde gyáregysége Európa legnagyobb, hulladékot is feldolgozó könnyűfém üzeme, mely alumínium félkész termékeket állít elő többek közt az autóipar, valamint saját Hengermű gyáregysége részére továbbfelhasználásra.

Feladatok:

  • Gépészeti karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló ellátása;
  • Üzemzavarok elhárítása;
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére;
  • Javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek, szerszámok beszerzésére

Előnyök:

  • Targoncavezetői OKJ bizonyítvány, NKH Gépkezelő jogosítvány
  • Hidraulikai és pneumatikai tapasztalat
  • Alapfokú ív –és lánghegesztő vizsga

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Karbantartó
  • Diákmunka: Termelés

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu