Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Tüzeléstechnikai Folyamatirányítási műszerész

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Gázipari - vagy épületgépész technikus OKJ-és szakképesítés
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány
  • Folyamatos (6+2-es) munkarend vállalása betanulás után

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazás támogatás

Feladatok:

  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása.
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása.

Előnyök:

  • Arcképes gázszerelő igazolvány
  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés és gyakorlat

Pozíció területei:

  • Karbantartás: Műszerész
  • Gyártás / Termelés: Karbantartó

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu