Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: EHS mérnök

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • Kihívásokkal teli önálló munkát végezni?
  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettséged van,
  • Rendelkezel legalább 3 év munkavédelmi vagy EHS tapasztalattal, amit multinacionális vállalatnál szereztél,
  • Aktív, szakmai angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Készség szinten használod a MS Office programokat (Word, PowerPoint, Excel).

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér,
  • Negyedéves, teljesítményalapú bónusz,
  • Kiemelkedő cafeteria csomag,
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül,
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag,
  • Munkábajárás támogatása,
  • Kulturális és egészségmegőrző programok.

Egyéb információk:

  • Az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • Elősegíted a biztonságos, környezettudatos és emberközpontú munkahely kialakítását, fenntartását,
  • Arconic, divíziós és gyári szintű EHS programok kidolgozásában és végrehajtásában veszel részt,
  • EHS programokat kezdeményezel a folyamatos fejlesztés érdekében,
  • Részt veszel a gyár területén előforduló események kivizsgálásában,
  • EHS oktatásokat készítesz elő és tartasz,
  • Beszállítói auditokon, önauditokon veszel részt, segíted a gyárat a vevői auditokra való felkészülésben,
  • Aktívan jelen vagy a gyártóterületeken,
  • Egy zöldmezős beruházás keretében részt veszel az új gyárunk elindításában.

Előnyök:

  • Előnyt jelent, ha van ipari higiénia és/vagy környezetvédelem területén szerzett tapasztalatod is.

Pozíció területei:

  • EHS: EHS
  • EHS: EHS Koordinátor

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu