Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Termékmérnök

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú alakítástechnológiai, metallurgiai vagy gépészmérnök diploma;
  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Minőségi rendszerek és eszközök ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Szakmai támogatást, segítőkész munkatársi kapcsolatokat
  • 13. havi fizetést
  • Karácsonyi juttatást
  • Cafeteria csomagot
  • Éves / negyedéves prémiumot
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Utazástámogatás

Feladatok:

  • Meghatározott termékportfólió kezelése;
  • Gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása és standardizálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel – vevőlátogatás;
  • Reklamációs kivizsgálások indítása és koordinálása;
  • Kísérleti gyártások, termékfejlesztések koordinálása;
  • Termékek minőségének folyamatos javítása;
  • Kapcsolattartás a külső-, és belső szervezetekkel.

Előnyök:

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv;
  • MS Office magas szintű ismerete.

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Termékmérnök
  • Mérnöki /műszaki állások: Mérnök

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu