Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Automatizálási projektmérnök

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Automatizálási mérnöki Msc végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége
  • Proaktív, határozott fellépés

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Szakmai támogatást, segítőkész munkatársi kapcsolatokat
  • 13. havi fizetést
  • Karácsonyi juttatást
  • Cafeteria csomagot
  • Éves és negyedéves bónuszt
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Utazás támogatást

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Mérnök
  • Gyártás / Termelés: Automatizálás

Feladatok:

  • Öntödei és hengerműi berendezések megbízhatóságát, hatékonyságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése,
  • Beruházási projektek vezetése és szakértői szintű támogatása
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítésében
  • Automatizálási specifikációk készítése új berendezésekhez és a meglévők módosítására;
  • Projekt tervek, riportok készítése
  • Műszaki egyeztetések vezetése
  • Berendezések telepítésének, beüzemelésének koordinálása
  • Részvétel a hengerműi és öntödei berendezések, meghibásodásainak elemzésében
  • Karbantartási szervezet munkájának mérnöki támogatás

Előnyök:

  • Informatikai ismeretek
  • Összetett projektek vezetésében, projektcsapat irányításában szerzett tapasztalat

Kompetenciák:

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu