Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Öntödei munkatárs

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet hoz?
  • munkáddal hozzájárulni a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Bármely szakmunkás végzettség
  • Többműszakos, folyamatos munkarend vállalása

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Támogató, segítőkész munkatársi kapcsolatok
  • Betanulási programmal segítjük a beilleszkedésed
  • 13. havi fizetés
  • Karácsonyi juttatás
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Éves / negyedéves prémium
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségbiztosítás
  • Utazástámogatás

Egyéb információk:

  • Az Arconic-Köfém Kft. Hengermű - Öntöde gyáregysége Európa legnagyobb, hulladékot is feldolgozó könnyűfém üzeme, mely alumínium félkész termékeket állít elő többek közt az autóipar, valamint saját Hengermű gyáregysége részére további felhasználásra.
  • Feladatok:
  • Hőkezelő gépek és / vagy az automata fűrészgépek kezelése
  • Sajtolási és hengerlési tuskók hőkezelése, ultrahangos vizsgálata
  • Folyamathoz szükséges belső anyagmozgatások
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása!

Feladatok:

  • Sajtolási és hengerlési tuskó gyártása
  • Öntő és olvasztó kemencék, öntő kemencék, öntőgépek hozzáértő kezelése (betanulás után)
  • Emelőgépes anyagmozgatás
  • Munkabiztonsági előírásoknak megfelelő munkavézgés

Előnyök:

  • Targoncavezetői engedély
  • Emelőgép kezelői OKJ végzettség
  • Termelési területen, Öntödében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Pozíció területei:

  • Diákmunka: Termelés
  • Gyártás / Termelés: Gépbeállító és kezelő

Elvárt végzettség:

  • Középfokú szakirányú végzettség

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu