Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Prés folyamatirányító

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Középiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • Emelőgép és targoncavezetői kezelői engedély
  • Operátor/gépkezelő munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelt bérezés
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Negyedéves teljesítmény prémium
  • Utazás támogatás
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Feladatok:

  • A prések robotok, kemencék üzemeltetése EHS, Quality és technológiai előírások betartása mellett
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül.
  • Optimalizálja a terület folyamatait a segédanyag költség-célokkal együtt
  • Követi a ciklusidőket a szintidők tartása érdekében
  • Felelős a mérési utasítások elvégzéséért
  • Felügyeli a szerszámcserék biztonságos lebonyolítását
  • Működteti a vállalat termelési, üzleti, folyamatirányító és termék nyomonkövető rendszereit

Előnyök:

  • Hidraulika ismerete, ipari gáztüzelő berendezés kezelő képzettség
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Robot kezelési alapismeretek

Pozíció területei:

  • Diákmunka: Termelés
  • Gyártás / Termelés: Prés folyamatirányító

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu