Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: T&E könyvelő

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Pénzügyi / számviteli érdeklődés, legalább középfokú végzettség
  • 2-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Pozíció területei:

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Travel and Expense
  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelés

Feladatok:

  • Az üzleti kártya tulajdonosok utazási költségelszámolásának menedzselése
  • Üzleti hitelkártyák adminisztrációja
  • Üzleti utazók támogatása, T&E problémáik megoldása
  • Kapcsolattartás az üzleti hitelkártyák kibocsátójával

Juttatások, ajánlat:

  • Fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • Önálló munkavégzés
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Hosszútávú együttműködés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Utazási támogatás
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu