Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Karbantartó mérnök (Howmet)

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Körültekintő, jól szervezett munkavégzés.
  • Munkájának betudható auditészrevételek.
  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Stabil, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Begyakorlott Ms Office alkalmazások.
  • Néhány éves gyakorlat hasonló munkakörben.

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Mérnök
  • Gyártás / Termelés: Karbantartó

Feladatok:

  • Gépekhez, épületekhez kapcsolódó projektek vezetése: árajánlat kérés, kiválasztás, megrendelés, igényfeladás, szállítás szervezése, helyszíni telepítés, üzembe helyezés.
  • Beruházások időbeli ütemezése, pénzügyi nyomon követése, kifizetések felügyelete, az előírt jelentések kijelölt határidőre történő elkészítése.
  • Karbantartási, kezelési utasításokról való gondoskodás.
  • Üzemelés során bekövetkező gépi, épületgépészeti javítások azonnali megoldása.
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása; felügyelete, munka ellenőrzése-átvétele.
  • A megfelelő karbantartó cégek felkutatása, esetleges szerződéskötés kapcsán kapcsolattartás a beszerzéssel.
  • Gépek, berendezések használatának, üzemelésének betanulása, majd a termelésnek való átadása, oktatása.

Juttatások, ajánlat:

  • 13. havi fizetés.
  • Karácsonyi juttatás.
  • Cafeteria csomag.
  • Éves prémium.
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.
  • Egészségbiztosítás.
  • Utazástámogatás.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu