Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: HR Gyakornok (Hengermű – Öntöde üzletág)

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Legyen aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod.
  • Magabiztosan kezeld az MS Office alkalmazásokat.
  • Jól beszélsz angolul.
  • Legalább heti 3 napot tudsz dolgozni.
  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzést.

Pozíció területei:

  • Diákmunka: HR
  • Diákmunka: Adminisztráció

Feladatok:

  • Dokumentumok előkészítése.
  • Táblázatok, kimutatások, diagramok készítése.
  • Belső kommunikáció támogatása.
  • Interjúra érkező vendégek fogadása, bekísérése.
  • Tréningek előkészítése.
  • Fordítás magyar nyelvről angol nyelvre.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávon számítunk a tudásodra és a lelkesedésedre.
  • Szakmai gyakorlat letöltése egy stabil, amerikai nagyvállalatnál.
  • Tagja lehetsz egy speciális és tradícionális termelő szervezetnek, amire büszke lehetsz.
  • És nem utolsó sorban versenyképes órabért.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu