Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gyártómérnök - Keréktermékgyár

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Műszaki végzettségű mérnök vagy.
  • Minimum 3 -5 év tapasztalatot szereztél gyártás területén.
  • CNC és robotos technológiák üzemeltetésében van gyakorlatod.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés.
  • Negyedéves teljesítmény jutalom.
  • Cafeteria csomag.
  • Önkéntes nyugdíjpénztár.
  • Hiányzásmentes jutalom.
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag.
  • Munkába járás támogatása.
  • Kulturális és egészségmegőrző programok.

Egyéb információk:

  • Az AWPE, az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • Részvétel a Megmunkálóterület üzemeltetéseben, folyamatok optimalizálásában.
  • Magasszinten automatizált gyártórendszerek üzemeltetése.
  • Gyártási technológia folyamatos fejlesztése.
  • Fő termelési mutatók monitorozása, szükség szerint javítóintézkedések kezdeményezése.

Előnyök:

  • Készség szinten használod a CAM, robotszimulációs programokat.

Pozíció területei:

  • Mérnöki /műszaki állások: Gyártómérnök
  • Mérnöki /műszaki állások: Mérnök

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu