Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Logisztikai gyakornok

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • robotokkal teli környezetben dolgozni?
  • munkatapasztalatot szerezni?
  • új embereket megismerni a munka világának különböző területeiről?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú oktatási intézményben folytatott tanulmányok (Logisztika, IT szakon)
  • Végzős hallgatók jelentkezését várjuk elsősorban
  • Excel magabiztos használata (automatizálás, makróírás)
  • Magasfokú informatikai ismereket
  • Logikus gondolkodás
  • Teljesítményorientált, feladatcentrikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Vevőközpontúság
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapattagként és önállóan is tud dolgozni

Juttatások, ajánlat:

  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Diplomaírási, illetve kötelező gyakorlati idő letöltésére lehetőség

Feladatok:

  • Belső logisztikai folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Készletgazdálkodás
  • Termeléstervezés, kiszállítási folyamat megismerése
  • Egyéb területspecifikus feladatok elvégzése
  • Jelenlegi folyamatok megismerése, adaptálása

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a logisztika, szállítmányozás
  • irányába

Pozíció területei:

  • Diákmunka: Logisztika
  • Diákmunka: Adminisztráció

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu