Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Elektrikus

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • Kihívásokkal teli önálló munkát végezni?
  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosipari szakképzettséged vagy villamosipari technikus végzettséged van
  • Nem jelent gondot a 12 órás munkarend vállalása
  • Szeretsz önállóan dolgozni és a munkádat precízen, gondosan végzed

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

Feladatok:

  • Az Arconic-Köfém Kft területén található kis- és nagyfeszültségű kapcsolóberendezéseken, elosztóhálózaton és sűrített levegőt termelő berendezéseken folyó üzemviteli, üzemzavarelhárítási és ellenőrzési tevékenységek ellátása

Előnyök:

  • Villamos alállomás kezelő, villamosmű kezelő vagy elektrikus tanfolyami végzettséged van
  • Van legalább 5 év szakmai tapasztalatod
  • Készség szinten használod a MS Office programokat (Word, Excel)

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Karbantartó
  • Karbantartás: Elektrikus

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu