Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Műszakos targoncás

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Állásajánlat nyomtatása

Szeretnél:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni
  • szeretnél részt venni egy új üzem felfuttatásában és üzemeltetésben
  • tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint te
  • Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Érvényes targoncavezetői jogosítványod van (vezetőüléses)
  • Jók a szervezői és kommunikációs készségeid
  • Terhelhetőség jellemez
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Vállalod a folyamatos 12 órás műszakrendet (5+2)

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Negyedéves teljesítményjutalom
  • Munkába járás támogatása, szerződéses vidéki buszjáratok
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Beosztásból adódóan minden második hétvégét otthon töltheted

Feladatok:

  • Szállítmányok összekészítése,
  • Kamion, illetve konténer rakodás,
  • Tárolórend fenntartása,
  • Belső anyagmozgatás a feladatod.

Előnyök:

  • Targoncás gyakorlat
  • Gyakorlat kamion rámpáról történő rakodásban
  • Angol nyelv ismerete

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Targoncás
  • Gyártás / Termelés: Logisztika

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu