Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gépbeállító (Nemesvámos)

Munkavégzés helye: Magyarország / Nemesvámos

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki);
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat;
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Termelés
  • Gyártás / Termelés: Fémmegmunkálás

Feladatok:

  • Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése;
  • Többféle gépre keresünk Gépbeállítót: eszterga, köszörű, présgép, egyéb célgépek;
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése;
  • Gyártás dokumentálása;
  • Gépek, eszközök napi karbantartása.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban;
  • Nemzetközi multinacionális környezet;
  • Munkába járás támogatása;
  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények;
  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz);
  • Magas műszakpótlék;
  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés;
  • Egészségfejlesztés: vállalati masszázs, gyümölcsnap, sport programok.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu