Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gépbeállító – Keréktermék gyár

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség vagy több éves ipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Többműszakos vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves teljesítmény jutalom
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

Egyéb információk:

  • A Keréktermék gyár autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kerekeket.
  • Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • automata gyártócellák folyamatos üzemelésének biztosítása
  • típusváltások elvégzése-támogatása
  • CNC gépeken alapvető beállítások végrehajtása
  • ipari robotok kezelése, betanítása
  • technológiai paraméterek folyamatos ellenőrzése, beállítása
  • új technológiák, termékek bevezetésében részvétel

Előnyök:

  • CNC, robot vagy automatizálási technikus bizonyítvány
  • Számítógépes programok legalább alapszintű ismerete (AutoCAD, SolidWorks, CIMCO)
  • Emelőgép vagy targoncakezelői OKJ végzettség

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Termelés
  • Gyártás / Termelés: Gépbeállító és kezelő

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu