Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Betételőkészítő targoncás

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet hoz?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és érvényes NKH jogosítvány
  • Legalább 1 év targoncás gyakorlat
  • Folyamatos, több műszakos munkarend vállalása

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Targoncás
  • Gyártás / Termelés: Logisztika

Feladatok:

  • A szükséges alapanyag minőségi és mennyiségi átvétele, tárolása
  • A számítógépes nyilvántartásnak megfelelő tároló területen az alapanyag tárolása
  • Belső szállítási és anyagmozgatásai feladatok ellátása
  • Segédanyagok előkészítése a gyártóberendezésekhez, a tároló rendjének biztosítása
  • A gépek állagmegóvásának biztosítása Biztonságos, minőségi munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Minimum bruttó 210 000 forint alapbér (műszakpótlék és kiegészítő juttatások nélkül)
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet, amerikai nagyvállalati háttérrel
  • Támogató, segítőkész munkatársi kapcsolatokat
  • Betanulási programmal segítjük a beilleszkedésed
  • 13. havi fizetést
  • Karácsonyi juttatást
  • Kimagasló műszakpótlékokat
  • Cafeteria csomagot
  • Éves / negyedéves prémiumot
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Utazástámogatást

Egyéb információk:

  • Az Arconic-Köfém Kft. Hengermű - Öntöde gyáregysége Európa legnagyobb, hulladékot is feldolgozó könnyűfém üzeme, mely alumínium félkész termékeket állít elő többek közt az autóipar, valamint saját Hengermű gyáregysége részére továbbfelhasználásra.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu