Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Diák Operátor

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • robotokkal teli környezetben dolgozni?
  • munkatapasztalatot szerezni?
  • új embereket megismerni a munka világának különböző területeiről?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Betöltött 15. életév
  • Passzív vagy aktív nappalis hallgatói jogviszony a munkavégzés teljes időtartama alatt
  • 8 órás vagy 12 órás munkarendben való munkavégzés
  • Június 17-e és augusztus 31-e között minél hosszabb időintervallum vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Agilis személyiség, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások, ajánlat:

  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Kiemelkedő pénzkereseti lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás, segítőkész kollégák

Feladatok:

  • Csomagolási segédanyagok rendszerezése és előkészítése (szeparátorok, fóliák, dobozok)

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megkezdett szakmunkás tanulmányok

Pozíció területei:

  • Diákmunka: Operátor
  • Diákmunka: Termelés

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu