Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Elektromos karbantartó

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • Kihívásokkal teli önálló munkát végezni?
  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Villamos rajz olvasási készség
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret
  • Folyamatos (12 órás) munkarend vállalása

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Cafeteria csomag
  • Negyedéves teljesítmény prémium
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Feladatok:

  • A keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Előnyök:

  • PLC programozói ismeret – Siemens, Moeller, Omron
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal szerzett tapasztalat
  • Robotkezelés alapismeretek
  • Fémipari szerszámgépek javításában jártasság

Pozíció területei:

  • Karbantartás: Karbantartás
  • Gyártás / Termelés: Elektromos karbantartó

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu