Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gépkezelő operátor automatizált gépsorokra

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni?
  • szeretnél részt venni egy új üzem felfuttatásában és üzemeltetésben?
  • tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Jó problémamegoldó képességgel bírsz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Vállalod a folyamatos 12 órás műszakrendet (5+2)

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Negyedéves teljesítményjutalom
  • Munkába járás támogatása, szerződéses vidéki buszjáratok
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Beosztásból adódóan minden második hétvégét otthon töltheted!

Egyéb információk:

  • Az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladatok:

  • Automatizált gépsorok üzemeltetése, munkadarabok kezelése, mérése, minőségellenőrzése
  • Prémium keréktermékek gyártása magas szintű minőségi előírásoknak megfelelően,
  • Termelőgépek kiszolgálása munkautasítások alapján,
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül.

Előnyök:

  • Forgácsolási ismeretek
  • Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ
  • Műszaki szakképzettség
  • Alapszintű robotkezelési ismeretek
  • Automatizált folyamatok ismerete

Pozíció területei:

  • Gyártás / Termelés: Termelés
  • Gyártás / Termelés: Gépbeállító és kezelő
  • Gyártás / Termelés: Esztergályos
  • Gyártás / Termelés: Operátor
  • Gyártás / Termelés: Betanított munka
  • Gyártás / Termelés: Gépkezelő

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu