Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Karbantartó műszerész

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni?
  • kihívásokkal teli önálló munkát végezni?
  • tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint te?
  • Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettséged van érettségivel
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • van „B” kategóriás vezetői jogosítványod
  • Vállalsz több műszakos munkarendet a betanulást követően

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Életbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása
  • Lakhatási támogatás

Feladatok:

  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések (pl. olvasztó- és öntőkemencék) üzemvitelét biztosítod, karbantartásukat végzed, elhárítod az üzemzavarokat.
  • Feladataid során megelőző és hibaelhárító karbantartási folyamatokban egyaránt részt veszel
  • Monitorozod a berendezések mérési értékeit, szükség esetén helyszíni beállításmódosítást eszközölsz.
  • Gáz biztonságtechnikai vizsgálatokat végzel/támogatsz

Előnyök:

  • Arcképes gázszerelő igazolvány
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói gyakorlat.
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek

Pozíció területei:

  • Karbantartás: Műszerész
  • Karbantartás: Folyamatirányítási műszerész

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu