Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Labour Lead Specialist HU

Munkavégzés helye: Magyarország / Székesfehérvár

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • Munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás, pontosság, önállóság
  • Feladatorientált gondolkodás
  • MS Office csomag felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség és ügyfélkezelés

Juttatások, ajánlat:

  • Juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Barátságos munkakörnyezet, vállalati közösségi programok
  • Átlagnál magasabb munkábajárási támogatás
  • Nyitott és befogadó légkör, ahol az ötleteidet foganatosíthatod
  • Kihívást jelentő feladatok nemzetközi szinten

Feladatok:

  • Felvétel, leszámolás adminisztrációja
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Személyügyi nyilvántartással kapcsolatos adminisztráció
  • Havi statisztikák jelentések, riportok készítése
  • Cafeteriával kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás az üzletágakkal és a dolgozókkal
  • Szakmai gyakorlatos és duális diákok ügyintézése
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése

Előnyök:

  • 2-3 éves HR vagy bérszámfejtés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Pozíció területei:

  • Humán erőforrás / Munkaügy: HR
  • Humán erőforrás / Munkaügy: bérszámfejtés

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Arconic-Köfém Kft.
www.hrfelho.hu